Carl Brandt olja
2011-11-01
108474
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad C. Brandt 1910, olja på duk, 52x63 cm