Reinhold Ljunggren litografi
2011-11-01
108468
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):, Två träd, signerad och numrerad 59/360, 46x72 cm