Adrian van Arkel oljemålning
2011-11-01
108464
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARKEL, van, Adrian (1924-2006): Östanå I, signerad v Arkel, olja på duk, 50x64 cm