Nils G Stenqvist blandteknik
2011-11-01
108451
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STENQVIST, Nils (född 1934): "Orientalisk bild", signerad och daterad 1997, akvarell på tidningspapper, 15x23 cm