Reinhold Ljunggren litografi
2011-11-01
108443
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Trosa, signerad R. Ljunggren, färglitografi provtryck, 29x40 cm