Einar Norelius akvarell
2011-11-01
108432
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORELIUS, Einar (1900-1984): Stubbens krämpor, signerad och daterad, E. Norelius -68, akvarell, 21x24 cm