Johan Bladh oljemålning
2011-11-01
108372
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Fjällmotiv, signerad och daterad Joh Bladh -54, olja på duk, 49x60 cm