Barometer 1800-tal

Barometer 1800-tal
Barometer 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAROMETER, sk Aneroidbarometer, 1850-tal, rund, diameter ca 45 cm

Slitage

108369

2011-10-31