Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPAR, 8 st., FAT, 7 st., LOCK, 5 st., KOPP, udda delar, Kina, 1800-talets andra hälft
Skador
108347
2011-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här