Koppar fat Kina

Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina
Koppar fat Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR, 8 st., FAT, 7 st., LOCK, 5 st., KOPP, udda delar, Kina, 1800-talets andra hälft

Skador

108347

2011-11-01