Compard blomsterstilleben
2011-10-31
108339
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COMPARD, Émile François Jacques (1900-1977): Blomsterstilleben, signerad olja på duk, 60x49 cm
Ramskada