Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor och guld, 29 cm
Lagningar
108331
2011-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här