Oljemålning kvinna vid spinnrock
2011-11-07
108324
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med kvinna vid spinnrock, otydligt signerad, olja på duk, 67x53 cm