Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, mahogny, 130x73 cm

Fanerskador

108321

2011-10-31