Peter Dahl litografi
2011-10-31
108296
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, No 67, signerad Peter Dahl, litografi, 42x29 cm