Margareta Wallin oljemålning
2011-10-31
108252
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WALLIN, Margareta (samtida): "Bord med blå duk", signerad Margareta Wallin, olja på duk, 73x55 cm