Axel Lind oljemålning
2011-10-31
108249
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIND, Axel (1907-1984): Skärgårdsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 34x25 cm