Axel Lind oljemålning
2011-10-31
108247
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LIND, Axel (1907-1984):Båtar i månljus, signerad Axel Lind, olja på duk, 60x49 cm