Anders Zorn etsning
2011-10-30
108223
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Mot strömmen, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 11,5x16,5, cm, H&H 289
Gulnad