Bordslampor Kostalampan
2011-10-30
108222
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPOR, 4 st., Kostalampan, höjd 45 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet
Skador på samtliga plåtfötter