Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800/1900-tal, förgylld och bronserad, fascettslipat glas, höjd 147 cm

Listbit lös

108196

2011-10-30