Robert Högfeldt akvarell
2011-10-30
108183
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap, signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x32 cm