Erik Abrahamsson oljemålning
2011-10-30
108181
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ABRAHAMSSON, Erik (1871-1907): Stuga, signerad E Abrahamsson, olja på pannå, 24x31 cm