Naliwajko blandteknik
2011-10-29
108173
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1992, blandteknik med applikationer på duk, 75x53 cm