Karl Axel Pehrson färglitografi
2011-10-30
108163
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -78 provtryck färglitografi, 40x30 cm