Esias Thorén färglitografi
2011-10-30
108156
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Figurkomposition, signerad och daterad E Thorén -73,243/360, färglitografi, 42x50 cn