Målning 1800-tal
2011-10-29
108101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Ryttare med sällskap, signerad, olja på pannå, 16x23 cm
Spricka