Madeleine Pyk färglitografi
2011-10-29
108063
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M. Pyk, färglitografi, 46/54, 27x21 cm