Akvarell New York
2011-10-29
108053
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vattendrag, signerad o daterad W Koch, Bourse, New York 1910, akvarell, 27x31 cm