Ardy Strüver färglitografi
2011-10-29
108050
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 38/100, färglitografi, 91x65 cm