Oljemålningar Parismotiv
2011-10-29
108046
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., parismotiv, otydligt signerade, olja på duk, 23x28 cm vardera