Claude Bils oljemålning
2011-10-29
108027
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BILS, Claude (1884-1968): Motiv från Montmartre, signerad Bils, olja på pannå, 22x27 cm