Lars Erik Falk gouache
2011-10-29
107983
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALK, Lars Erik (född 1922): Komposition, signerad och daterad LEF 1953, gouache, 7,5x6,5 cm