Hjalmar Falk akvarell
2011-10-28
107951
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FALK, Hjalmar (1856-1938): Kustvy, signerad Hjalmar Falk, akvarell, 18x29 cm