Gräddkanna silver
2011-10-28
107950
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, stämplad 1841, invändigt förgylld, vikt ca 548 g
Buckla