Peder Duke färglitografier
2011-10-28
107897
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (3 st) Kompositioner, signerade och daterad -91, -92, -96, färglitografier, varierande mått, oramade, i mapp