Kustbild med båtar oljemålning
2011-10-28
107882
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kustbild med båtar, bär signatur, olja på pannå, 22x28 cm