Bengt Orup oljemålning
2011-10-28
107875
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORUP, Bengt (1919-1996): Husfasader, signerad Orup, olja på duk, 27x40 cm