Oidentifierad konstnär akvareller
2011-10-28
107869
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, 2 st., marinmotiv, monogramsignerade S.W. akvareller, 38x25 cm vardera