Bägare i silver
2011-10-27
107851
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, Moskva, 1800-tal, rocailledekor, höjd 7,5 cm, vikt ca 65 g
Botten med lagning, bristningar