Mytologisk scen oljemålning
2011-10-27
107810
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Mytologisk scen, signerad Tony ? -94, olja på duk, 100x76 cm