Bengt Lindström litografi
2011-10-27
107752
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 19/50, litografi, 47x37 cm