Bengt Lindström litografi
2011-10-26
107749
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 3/50, litografi, 37x47 cm