Göran Brunius oljemålningen
2011-10-26
107734
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNIUS, Göran (född 1911): Kustbild med pir, monogramsignerad GB, olja på pannå, 45x62 cm, målning a tergo