Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning
2011-10-27
107702
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Kustmotiv, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 61x80 cm