Arthur Secunda oljemålning
2011-10-26
107692
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SECUNDA, Arthur (1927): "Moonglow", signerad Secunda, olja på duk, 61x45 cm