Severin Nilsson olja
2011-10-26
107690
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Insjölandskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå 28x44 cm