Stekfat och tallrikar blåvita Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, DJUPA TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, stekfatets längd 32x25 cm

Skador, nagg

107650

2011-10-26