John Ivar Berg oljemålning
2011-10-26
107538
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003), Motiv från Madeira, signerad, olja på duk, 54x72 cm