John Ivar Berg oljemålning
2011-10-25
107536
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): "Vägen till havet", signerad John I Berg a tergo, olja på duk, 65x92 cm