Nils G Stenqvist oljemålning
2011-10-27
107534
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils (född 1934): Utan titel, signerad NGS, olja på duk, 73x61 cm
Duklagning